Два показники визначають комерційний успіх програми виробництва пуховиків: наповнювальна здатність та обсяг сертифікації.Наповнювальна здатність визначає, скільки тепла ви можете чесно заявити та наскільки ефективно ви його забезпечуєте; сертифікація визначає, чи роздрібні покупці взагалі розміщуватимуть цей продукт у списку. У цьому посібнику пояснюється, що вимірює наповнювальна здатність, чим відрізняються основні методи випробувань, як качиний та гусячий пух порівнюються за еквівалентними класами, а також які саме документи ви повинні зібрати, щоб підтвердити заяву про відповідність стандарту відповідального виробництва пуху, починаючи від ферми та закінчуючи готовим виробом.

1Пояснення сили заповнення: що вимірює число

Наповнювальна здатність – це найпоширеніший – і найчастіше неправильно тлумачений – показник пухового верхнього одягу. Він вимірює об’єм у кубічних дюймах, який займає одна унція (28,35 грама) пуху за стандартизованого кондиціонування та стиснення. Вища наповнювальна здатність означає, що пух утримує більше повітря на одиницю ваги, що означає більше тепла за меншого об’єму та кращої стисливості.

Практичний наслідок видно на діаграмі нижче. За однакової ваги пух із щільністю наповнення 800 займає приблизно на 45 відсотків більше об'єму, ніж пух із щільністю наповнення 550. Цей додатковий об'єм – це захоплене повітря, а захоплене повітря – це те, що ізолює. Ось чому куртка з високим вмістом наповнення може забезпечити таке ж тепло, як і куртка з низьким вмістом наповнення, водночас будучи помітно легшою та меншою за розміром.

Порівняння об'єму та потужності наповнення: одна унція (28,35 г) пуху Об'єм (кубічних дюймів на унцію) 550 550 очок фрілансу Вхід качки вниз 650 650 FP Середньоярусна качка / гуска 800 800 FP Преміальний гусячий пух 900 900 FP Експедиційний клас 800 FP затримує приблизно на 45 відсотків більше повітря, ніж 550 FP при тій самій вазі Об'єм вимірюється за стандартизованими протоколами кондиціонування та стиснення. Фактичне теплозбереження одягу також залежить від ваги наповнювача, конструкції та посадки.

Те, що не вимірює наповнювальна здатність, не менш важливо. Вона нічого не говорить про те, скільки пуху міститься в одязі, як він виготовлений або наскільки відповідально було отримано пух. Це окремі характеристики, і їх змішування є основною причиною більшості суперечок щодо постачальників пуховиків.

2Рівняння тепла: сила заповнення, помножена на вагу заповнення

Загальне тепло в пуховому одязі залежить від здатності наповнення, помноженої на вагу наповнення. Високе значення здатності наповнення з недостатньою вагою наповнення створює легку куртку, яка погано працює в польових умовах; помірне значення здатності наповнення з великою вагою наповнення створює теплу куртку з меншою вартістю матеріалу. Обидва варіанти можуть бути правильними інженерними рішеннями залежно від цільової ціни та варіанту використання.

Цей зв'язок має пряме комерційне значення. Оскільки пух з високою наповнювальною здатністю є непропорційно дорогим, найефективнішим способом додати тепла часто є збільшення наповнювальної ваги при помірній наповнювальній здатності, а не підвищення наповнювальної здатності при фіксованій вазі. Бренди, які орієнтуються на певну роздрібну ціну, часто досягають кращої сприйнятої цінності — куртки зі справжньою щільністю та видимим лофтом — оптимізуючи це співвідношення, а не лише максимізуючи наповнювальну здатність.

Правило специфікації:Завжди вказуйте міцність наповнення та вагу наповнення разом, для кожної панелі та загалом. Технологічний пакет, у якому зазначено лише «міцність наповнення 800», дозволяє фабриці зменшити вагу наповнення, і отриманий виріб пройде випробування відповідно до специфікацій, але з характеристиками, що значно нижчими за очікування покупця.

3Типи пуху: качиний проти гусячого, походження та склад

Зниження рейтингу здійснюється за трьома змінними: видами, співвідношенням композиції та кліматом походження. Кожна з них впливає на продуктивність, вартість та наратив про сталий розвиток, доступний бренду.

Качка проти гуски

Гусячий пух зазвичай досягає більшої наповнювальної здатності, ніж качиний, оскільки гусячі кластери більші та стійкіші. Качиний пух у діапазоні від 550 до 650 охоплює більшість програм середнього ринку з економічної точки зору, тоді як гусячий пух домінує в діапазоні від 700 і вище, де преміальне позиціонування та стисливість виправдовують вартість. Важливо, що високоякісний качиний пух із щільністю 650 може перевершити низькокалорійний гусячий пух із щільністю 600 — вид є показником, а не гарантією, і фактичний результат тесту на наповнювальну здатність є вирішальним.

Співвідношення складу

Співвідношення, виражене як 90/10 або 80/20, описує пропорцію пухових кластерів до пір'я та фрагментів волокон. Більший вміст пуху означає кращу лофтність та менше ворсинок, що пробиваються крізь тканину оболонки. Марки 80/20 поширені в програмах, орієнтованих на ціну; 90/10 є основним стандартом для активного відпочинку; 95/5 зустрічається в преміальних та технічних лінійках.

Походження та клімат

Пух птахів, вирощених у холоднішому кліматі, як правило, має щільніші скупчення з вищим лофтом як природну адаптацію, тому деякі регіони виробництва вимагають преміальних цін. Походження також має значення для сертифікації: аудит RDS починається на фермі, тому інфраструктура відстеження регіону походження безпосередньо впливає на те, наскільки легко можна задокументувати сертифікований матеріал.

Специфікація внизу Типова потужність заповнення Характеристики Позиціонування програми
Пригнися 80/20 від 500 до 550 Економічний, важчий на дотик, більше пір'їн Вхідна роздрібна торгівля, рекламні програми
Пригнися 90/10 від 600 до 650 Збалансоване тепло та вартість, надійне постачання Середнього класу для вулиці та міських приміщень
Гусячий пух 90/10 від 700 до 750 Висока лофтність, висока стисливість Преміум-клас для активного відпочинку, лижного спорту, подорожей
Гусячий пух 95/5 від 800 до 900 Максимальне співвідношення тепла до ваги, мінімальна пиноль Технічна, альпіністська, експедиція
Перероблений (після споживання) від 600 до 700 Історія циркулярних матеріалів, сертифікована GRS Колекції, орієнтовані на сталий розвиток

4Стандарти випробувань: IDFB, EN 12130 та перевірка партії

Показники здатності заповнення мають сенс лише тоді, коли вони були отримані за допомогою визнаного методу випробувань. У міжнародній торгівлі домінують три моделі, і їхні результати не завжди безпосередньо взаємозамінні.

Керівні методи випробувань

TheМіжнародне бюро пуху та пера (IDFB)– це глобальна торгова асоціація пухово-пір'євої промисловості, яка розробляє протоколи випробувань, що найширше використовуються в міжнародних постачальниках. IDFB проводить галузеві дослідження та створює стандарти випробувань, які підтримують цілісність продукції в усьому світі. У Європі стандарт EN 12130 визначає метод кондиціонування парою для визначення наповнювальної здатності, і результати різних методів можуть відрізнятися для одного й того ж матеріалу – саме тому професійний технічний пакет називає метод випробування разом із цільовим значенням.

Незалежні лабораторії проводять фактичні випробування та видають звіти, що підтверджують заяви постачальників.ІДФЛє однією з найбільш визнаних лабораторій, що працює у понад 20 країнах з 1978 року та є акредитованим органом сертифікації за такими стандартами, як GOTS, GRS, RCS, RWS та DOWNPASS. Коли постачальник вказує коефіцієнт заповнення, запитайте, яка лабораторія та яким методом було отримано це число.

Параметри, що виходять за межі здатності заповнення

Сама лише наповнювальна здатність не описує якість пуху. Повна специфікація також охоплює склад, чистоту та хімічні залишки — кожен зі своїм власним стандартним методом та порогом прийнятності.

Параметр Що він вимірює Типовий поріг прийняття Комерційний ризик, якщо його ігнорувати
Заповнювальна сила Ефективність лофта (об'єм на унцію) Збіг специфікації в межах +/- 5 відсотків Заяви про тепло не відповідають дійсності; клієнти повертаються
Склад Співвідношення пухових скупчень до пір'я Зіставте зазначену оцінку (наприклад, 90/10) Викриття неправдивої реклами
Каламутність (чистота) Залишковий пил та тверді частинки 500 мм або вище Скарги на запах, проблеми з алергенами
Кисневе число Залишкова органічна речовина 10 мг на 100 г або менше Ріст мікробів, запах у вологому зберіганні
Вміст олії та жиру Залишки натуральних олій Зазвичай нижче 1,0–1,5 відсотка Злипання, запах, деградація горища
Пухонепроникність тканини Опір проникненню волокон оболонки 15 волокон або менше (ISO 12132-1) Видимі витоки, скарги на якість
Дисципліна документування:Запитуйте звіти про випробування на рівні партії для вашої конкретної виробничої партії, а не загальний сертифікат про потужність фабрики. Сертифікат, що описує, що зазвичай може виробляти постачальник наповнювача, не підтверджує, що пух, фактично поставлений у ваш одяг, відповідає специфікаціям.

5Сертифікація RDS: сфера застосування, ланцюг постачання та документи

Стандарт «Відповідальний пух» став базовим вимогом щодо пуху, що продається через європейські та північноамериканські роздрібні канали. Адмініструється Textile Exchange,Стандарт відповідального downце добровільний стандарт, метою якого є покращення добробуту качок та гусей, що використовуються для отримання пуху, і який надає компаніям перевірений спосіб дізнатися походження матеріалів у продуктах, які вони купують.

Що насправді вимагає RDS

Основною вимогою стандарту є добробут тварин по всьому ланцюжку постачання, що базується на П'яти свободах добробуту тварин і застосовується від вилуплення до забою. Найголовніше, що RDS забороняє як обскубування живих птахів, так і примусове годування — будь-яке видалення пуху або пір'я з живих птахів заборонено, як і збирання линьки. Професійний сторонній орган сертифікації перевіряє кожен етап ланцюжка постачання, починаючи з ферми, а документація ланцюга постачання підтверджує шлях сертифікованого матеріалу через усі етапи до кінцевого продукту.

Продукція, що відповідає мінімальним вимогам, може мати логотип RDS відповідно до Політики стандартів Textile Exchange. Стандарт був розроблений за участю фермерів, експертів з добробуту тварин, експертів з охорони земель, постачальників, брендів та роздрібних торговців, саме тому він отримав широке комерційне визнання, а не залишається нішевою сертифікацією.

Ланцюг постачання RDS: від ферми до готового одягу Кожен етап вимагає аудиту та документації третьої сторони. Прогалини порушують ланцюжок і роблять претензію недійсною. 1. ФЕРМА Заборонено збирати живих тварин Без примусового годування П'ять свобод перевірено Сертифікат сфери застосування 2. КОЛЕКЦІОНЕР Аудит бойні Розділення матеріалів Звірка обсягу Сертифікат транзакції 3. ПРОЦЕСОР Мити та стерилізувати Випробування здатності заповнення Записи вхідних-вихідних даних Сертифікат транзакції 4. ВИРОБНИК Заповнення та закриття Сертифікат обсягу сайту Соціальна відповідність (BSCI) Сертифікат транзакції Відсутність сертифіката транзакції на будь-якому етапі розриває ланцюг — кінцевий виріб не може мати заявку RDS Бренди перевіряються на предмет документації, а не намірів. Перевіряйте сертифікати перед виробництвом, а не під час відвантаження. Документи, які необхідно зібрати для кожної сертифікованої виробничої партії: Сертифікат сфери дії (SC) — річний, охоплює кожен сертифікований об'єкт, перевірте термін дії відповідно до вашого виробничого вікна Сертифікат транзакції (TC) — видається на кожне відправлення, звіряє сертифіковані обсяги між етапами Звіт про випробування заповнення — на рівні партії, з акредитованої лабораторії, із зазначенням методу та результату Аудит соціальної відповідності — amfori BSCI або SMETA, найменування виробничого об'єкта Схвалення заяви — маркування продукту та маркетинговий текст перевірено на відповідність Політиці стандартів заяв

Два сертифікати, які мають значення

Команди з підбору поставок часто плутають ці два типи документів у системі RDS, і ця відмінність визначає, чи витримає заява аудит.Сертифікат сфери застосуваннящорічно видається сертифікованому об'єкту та підтверджує, що об'єкт пройшов аудит і має право працювати з сертифікованим матеріалом. AСертифікат транзакціївидається на кожне відправлення та звіряє обсяг сертифікованого матеріалу, що проходить від одного сертифікованого об'єкта до іншого.

Наявність сертифіката області застосування є необхідною, але недостатньою. Щоб заявити про відповідність вимогам RDS на готовий одяг, бренд повинен мати змогу надати ланцюжок сертифікатів транзакцій, що пов'язує готову продукцію із сертифікованими фермами. Прогалини в цьому ланцюжку роблять заяву недійсною незалежно від того, як фактично було отримано матеріал.

6Більше ніж RDS: перероблений пух, GRS та OEKO-TEX

RDS охоплює щойно вироблений пух. Програми, побудовані на перероблених матеріалах, перероблених зовнішніх тканинах або гарантіях обмеженого використання речовин, вимагають додаткових або альтернативних сертифікацій.

Перероблений пух та GRS

Перероблений пух — отриманий з постільної білизни та одягу після споживання, потім очищений та пересортований — сертифікований відповідно доГлобальний стандарт переробленої сировини (GRS)а не RDS. GRS встановлює критерії для сертифікації переробленого вмісту та ланцюга постачання третіми сторонами, вимагаючи щонайменше 50 відсотків переробленого вмісту для маркування, орієнтованого на споживача, та додаючи соціальні, екологічні та хімічні вимоги, окрім тих, що містяться у відповідному Стандарті заяв про переробленість. Матеріал повинен відповідати визначенню ISO щодо переробленого матеріалу, і приймаються як доспоживчі, так і післяспоживчі матеріали.

Перероблений пух зазвичай має щільність заповнення від 600 до 700, що ставить його конкурентоспроможним на противагу пуховим виробам середнього класу, водночас підтримуючи принципи циркулярності. IDFB підтвердив, що в оновленій оцінці життєвого циклу вперше буде розглянуто перероблений пух, що відображає перехід матеріалу до основних поставок.

Обмежені речовини на шкаралупі

Сертифікація наповнювача не поширюється на тканину оболонки.СТАНДАРТ OEKO-TEX 100є найпоширенішою основою для підтвердження того, що текстильні компоненти пройшли тестування на наявність шкідливих речовин, застосовуючи глобально стандартизовані критерії тестування, починаючи від пряжі та закінчуючи готовим виробом. Більшість експортних програм поєднують твердження про сертифікований наповнювач із перевіреною OEKO-TEX верхньою тканиною, оскільки роздрібні покупці зазвичай запитують обидва варіанти.

Соціальна відповідність

Сертифікація матеріалів стосується продукту; соціальна відповідність стосується заводу.Амфорі BSCIє домінуючою системою управління соціальними ризиками в міжнародних ланцюгах поставок одягу, що підтримує аудит та коригування умов праці, заробітної плати, охорони здоров'я та безпеки, а також механізмів розгляду скарг. Переконайтеся, що сертифікат вказує фактичне виробниче підприємство та залишається дійсним протягом усього виробничого періоду — поширеною та дорогою прогалиною є сертифікат, виданий торговельній організації, а не заводському цеху.

7Як уточнити у своєму технічному пакеті

Професійна специфікація позбавляє фабрику будь-якої свободи, яку вона могла б використати для зниження витрат. Наступні поля повинні з'являтися явно, а не опосередковано.

Поле специфікації Приклад запису Чому це має бути відвертим
Вид і сорт Гусячий пух, 90/10 Запобігає тихій заміні на качку або нижчий сорт
Заповнювальна здатність та метод випробування 700 FP, метод IDFB Методи відрізняються; результати не є взаємозамінними
Вага заповнення 160 г корпус, 90 г рукав, 60 г капюшон Вага на кожну панель запобігає зрізанню кутів у місцях з поганою видимістю
Межі чистоти Каламутність не менше 500 мм, кисневе число нижче 10 Контролює запах та скарги на гігієну на вологих ринках
Вимога сертифікації Сертифіковано RDS, потрібен TC на партію Визначає терміни та вартість постачання матеріалів
Водонепроникність оболонки ISO 12132-1, 15 волокон або менше Безпосередньо контролює повернення, пов'язані з витоками
Допуск ваги заповнення +/- 5 відсотків на панель Визначає вимірювані критерії прийнятності під час інспекції
Відповідальність за тестування Звіт на рівні партії від акредитованої лабораторії Уточнює, хто платить і які докази надаються

8П'ять пасток у пошуку постачальників та як їх уникнути

1. Визначення здатності заповнення без ваги заповнення

Найпоширеніша та найдорожча помилка. Постачальник може поставити щільність заповнення 800 у кількості, значно нижчій за необхідну для одягу, але матеріал все одно пройде випробування відповідно до специфікації, тоді як куртка не буде працювати належним чином. Завжди вказуйте вагу заповнення для кожної панелі з чітким допуском та перевіряйте вагу під час поточної перевірки, а не лише на кінцевій перевірці.

2. Прийняття загальних сертифікатів замість документації партії

Загальний сертифікат продуктивності заводу нічого не доводить про вашу виробничу партію. ​​Вимагайте звіти про випробування на рівні партії, в яких зазначено метод випробування та результат, а також вимагайте сертифікати транзакцій, які узгоджують обсяг вашого конкретного замовлення. Включіть цю вимогу в замовлення на купівлю, щоб вона мала договірну силу, а не була проханням ввічливості.

3. Додавання вимог до сертифікації після відбору проб

Модернізація вимог RDS або GRS до вже затвердженого зразка змушує перенаправляти наповнювач, а часто й тканину оболонки, що додає від трьох до п'яти тижнів і робить недійсною вартість затвердженого зразка. Визначте область сертифікації на етапі складання специфікації, до того, як буде вирізано перший зразок.

4. Припускаючи, що завод є сертифікованою організацією

Сертифікати часто видаються торговельній компанії, поки виробництво відбувається на неаудитованому партнерському об'єкті. Перевірте, чи в сертифікаті обсягу вказано виробничий майданчик, звірте адресу з об'єктом, який ви відвідали або який аудитували, та підтвердіть, що терміни дії охоплюють ваше виробниче вікно.

5. Надмірне стиснення для економії на вантажних перевезеннях

Компресійне пакування суттєво зменшує об'єм вантажу для пухового одягу, що робить його привабливим. Однак тривале надмірне стиснення може призвести до сплющення лофта та уповільнення відновлення, в результаті чого одяг виглядатиме недонаповненим після прибуття. Узгодьте максимальний коефіцієнт стиснення та зачекайте час на відновлення перед фотографуванням, презентацією в виставковому залі або роздрібною торгівлею.

PASSION OUTERWEAR – це підрозділ компанії Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., який має понад 20 років досвіду виробництва верхнього одягу, робочого одягу та одягу з підігрівом для експортних ринків. Ми постачаємо сертифікований RDS та GRS одяг через документовані ланцюжки сертифікатів транзакцій, проводимо випробування на рівні партій через акредитовані сторонні лабораторії та підтримуємо ланцюжки поставок, сертифіковані BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX. Поряд з верхнім одягом, ми виробляєморобочий одяг на замовленняіодяг з підігрівом на замовлення, включнопідігріта курткапрограми, що поєднують ізоляцію з активними системами опалення.

Часті запитання

Яку заповнюючу здатність слід вказати для моєї ціни?
Для початківців у роздрібній торгівлі середнього класу, найкраще співвідношення ціни та якості забезпечується гусячим пухом із щільністю наповнення 550-650 та великою вагою наповнення. Для преміального використання на природі та лижах гусячий пух із щільністю наповнення 700-750 забезпечує баланс між продуктивністю та вартістю. При щільності наповнення понад 800 вартість матеріалу різко зростає і, як правило, виправдана лише для технічних, альпійських або експедиційних виробів, де вага та стисливість є основними перевагами. У будь-якому випадку, вказуйте щільність наповнення разом із щільністю наповнення — саме ця комбінація визначає тепло, а не лише число щільності наповнення.
Чи обов'язкова сертифікація RDS для продажу пуховиків у Європі?
RDS – це добровільний стандарт, а не юридична вимога. Однак багато європейських роздрібних торговців та зростаюча кількість північноамериканських покупців вимагають документально підтвердженого відповідального постачання як умову лістингу, що робить його комерційно обов'язковим на практиці для брендів, які продають через ці канали. Окремо, правила добробуту тварин та належної перевірки в кількох юрисдикціях посилюються, тому напрямок руху сприяє документованій сертифікації незалежно від чинних законодавчих мінімумів.
Як мені перевірити справжність сертифіката транзакції?
Сертифікати транзакцій видаються акредитованими сторонніми органами сертифікації та містять номер сертифіката, орган, що видав, та термін дії. Перевірте номер безпосередньо у органі сертифікації, що видав, підтвердьте, що опис продукту та обсяги відповідають вашому замовленню, а також перевірте, чи імена продавця та покупця відповідають фактичним сторонам у вашій транзакції. Органи сертифікації підтримують канали верифікації для цієї мети, і перевірка займає кілька хвилин — її варто проводити до подання претензії, а не після того, як роздрібний покупець її оскаржуватиме.
Чи може перероблений пух мати сертифікат RDS?
Ні. RDS охоплює щойно вироблений пух, що проходить аудит добробуту тварин на рівні ферми, і не поширюється на перероблений матеріал. Перероблений пух сертифікований за Глобальним стандартом переробки, який перевіряє вміст перероблених матеріалів на відповідність визначенню ISO та вимагає щонайменше 50 відсотків вмісту перероблених матеріалів для маркування, орієнтованого на споживача. Деякий перероблений пух походить із сертифікованих RDS продуктів після споживання, але отриманий перероблений матеріал має заяву GRS, а не заяву RDS. Маркування вашого продукту має відповідати сертифікату, який ви маєте.
Чому результати вимірювання здатності наповнення відрізняються між лабораторіями?
Сила заповнення залежить від використовуваного методу кондиціонування та стиснення. Правила випробувань IDFB та європейський метод кондиціонування парою EN 12130 можуть давати різні результати для одного й того ж матеріалу, а підготовка зразка вносить додаткову різницю. Саме тому професійний технічний пакет називає метод випробування разом із цільовим значенням, і чому суперечки вирішуються шляхом повторного випробування за названим методом у узгодженій лабораторії, а не шляхом порівняння значень, отриманих за допомогою різних методів.
Наскільки сертифікація RDS збільшує вартість одиниці та час виконання замовлення?
Сертифікований пух зазвичай має вищу ціну за матеріал порівняно з еквівалентними несертифікованими сортами, а процес документування додає адміністративні витрати на кожному етапі ланцюжка поставок. Щодо часу виконання замовлення, очікуйте додаткові два-чотири тижні на пошук матеріалу та видачу сертифіката транзакції, особливо якщо ви купуєте існуючу сертифіковану партію, а не замовляєте спеціалізовану. Вартість зазвичай відшкодовується за рахунок покращеного прийняття в роздрібній торгівлі та зниження ризику претензій, але її слід моделювати у вашій собівартості з самого початку, а не виявляти під час виробництва.
Що станеться, якщо мій постачальник не зможе надати сертифікат транзакції?
Без сертифіката транзакції, що охоплює вашу конкретну партію, ви не можете заявити про відповідність вимогам RDS на готовий виріб, навіть якщо пух на практиці був отриманий з відповідальних джерел. Ланцюг постачання є документальним за своєю суттю. Якщо постачальник не може надати сертифікат, у вас є два варіанти: продати виріб без сертифікованої заяви або ж знайти наповнювач — обидва варіанти набагато дорожчі, ніж перевірка вимог до документації в замовленні на купівлю до початку виробництва.
Фенікс Сє
Фенікс Сє
GM | Одяг QUANZHOU PASSION
20 років виробництва одягу для активного відпочинку, робочого одягу та одягу з підігрівом. Сертифіковано BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX та VF Corporation. Зв'яжіться з намиLinkedIn.

Потрібно задокументоване, сертифіковане навчання для вашої наступної програми?

PASSION OUTERWEAR постачає матеріали, сертифіковані RDS та GRS, аж до повного ланцюга сертифікатів транзакцій, з випробуванням на рівні партії та виробництвом, що проходить аудит BSCI. Надішліть нам свою специфікацію або цільову щільність заповнення — ми відповімо протягом 24 годин з варіантами матеріалів та рекомендаціями щодо вартості.

Запит на варіанти даунсорсингу Переглянути програму OEM / ODM