1Чому пухові сумки-пачки, що складаються, є зростаючою категорією для туристичної роздрібної торгівлі
Комерційна логіка пуховик-боксу проста: він вирішує проблему пакування, з якою стикається кожен мандрівник, і майже жоден інший одяг цього не вирішує. Пасажир хоче тепла в пункті призначення, а не ваги у валізі; авіакомпанія хоче товар з безмитної торгівлі, який поміщається в багажний відсік; продавець товарів для активного відпочинку хоче середній шар одягу, який можна помістити в рюкзак до потреби. Одна й та сама куртка виконує всі три функції, тому пуховик-бокс став невід'ємною частиною роздрібної торгівлі туристичними товарами, магазинів концесійних товарів в аеропортах та інтернет-магазинів.
Для оптових покупців ця категорія має дві привабливі структурні властивості. По-перше, вона значною мірою не залежить від сезону: куртки, що упаковуються, продаються навесні та восени, а не лише глибокої зими, що вирівнює криву попиту та покращує оборотність запасів. По-друге, компресійне пакування значно зменшує обсяг поставок — пуховий одяг, що упаковується, стискається до частки свого об'єму в розгорнутому вигляді, і навіть стандартне стиснення поліетиленовим пакетом зменшує обсяг поставок на 40-60 відсотків, що безпосередньо знижує вартість перевезення одиниці в контейнерних програмах. Ця категорія винагороджує фабрики, які можуть дотримуватися високих допусків на легкі матеріали, що саме та різниця в можливостях, яка відрізняє спеціаліста з надлегкого одягу від фабрики верхнього одягу загального призначення.
2Визначення "пакувального": цифри, які повинні вказувати покупці
«Пакований» (або «пакувальний») не має юридичного визначення, саме тому його необхідно визначити у вашому технічному пакеті. Галузь працює з трьома числами, і достовірна специфікація включає їх усі.
Три показники, які мають значення
Загальна вага одягу.Справжній надлегкий складаний пуховик важить від 200 до 350 грамів у розмірі L; легкий дорожній пуховик важить від 350 до 500 грамів. Вага менше 200 грамів — це преміум-клас для альпінізму з тканинами 7D та високою наповнювальною здатністю — красивий, дорогий та легко пошкоджуваний. Більшість туристичних програм орієнтовані на вагу від 250 до 400 грамів.
Упакований об'єм.Вимірюваний у літрах, коли куртка стиснута в кишеню або мішок і стиснута до повторюваного об'єму, розмір упаковки – це число, яке забезпечує продаж куртки на полиці. Практична сходинка еталонів: куртка середнього наповнення вагою 400 грамів вміщує приблизно від 1,8 до 2,2 літрів; добре виконана куртка вагою 300 грамів і 800 наповненням вміщує приблизно від 1,2 до 1,5 літрів; найкращі у своєму класі ультралегкі куртки мають об'єм менше одного літра. Розміри мішків у сантиметрах передають те саме на зображеннях у магазині – маркетинговою метою є циліндр розміром приблизно з 500-мілілітрову пляшку для води.
Коефіцієнт стиснення.Об’єм упаковки, поділений на об’єм у піднятому стані, вимірює, наскільки ефективно куртка стискається і, що найважливіше, наскільки добре вона відновлюється. Типові співвідношення для пуховиків для подорожей становлять від 1:4 до 1:6. Співвідношення має менше значення, ніж відновлення: куртка, яка чудово стискається, але потребує три дні для повторного підняття лофта, не виконала своєї основної функції.
| Рівень програми | Цільова вага (розмір L) | Сила заповнення | Вага заповнення | Упакований об'єм | Типове позиціонування |
|---|---|---|---|---|---|
| Вигідні подорожі | від 450 до 550 г | 600 FP | від 130 до 160 г | від 2,2 до 2,8 л | Оптова роздрібна торгівля, промо-пакети |
| Основні подорожі | від 320 до 420 г | 700 FP | від 90 до 120 г | від 1,5 до 2,0 л | Роздрібна торгівля для подорожей, основний асортимент електронної комерції |
| Преміальний надлегкий | від 230 до 300 г | 800 FP | від 70 до 95 г | від 1,0 до 1,4 л | Спеціальні товари для активного відпочинку, преміальні подарунки |
| Вершина | < 230 г | від 850 до 900 FP | від 60 до 80 г | < 1,0 л | Бренди для альпінізму, продукція Halo |
На діаграмі нижче показано, як той самий клас тепловіддачі працює на всіх рівнях, і чому саме потужність заповнення, а не вага заповнення, відіграє важливу роль у формуванні упакованого розміру.
3Стратегія наповнення: вибір співвідношення тепла до ваги та сили наповнення
Наповнювальна здатність – це число, яке одночасно визначає економічність та ефективність пуховикової програми. Вона вимірює об'єм у кубічних дюймах, який одна унція пуху утворює за стандартизованим тестом, тому вища наповнювальна здатність означає більше тепла на грам, а для пуховикової куртки – менше матеріалу для стиснення.Міжнародне бюро пуху та перапублікує протоколи галузевих випробувань, що лежать в основі вимірювання наповнюючої здатності, та зазначає, що пух також має винятковий профіль сталого розвитку: дослідження життєвого циклу, проведені на основі досліджень, показали, що пух має на 85-97 відсотків менший вплив на навколишнє середовище, ніж поліестер, у всіх проаналізованих категоріях, та приблизно у 18 разів менший вплив на зміну клімату — корисний інформаційний шар для туристичних брендів, що просувають легкі туристичні товари.
Відповідність заповнення програмі
Для основних туристичних програм найкращим варіантом є куртка з наповнювачем 700 грамів, що складається з пухових/перових конструкцій 90/10 та щільністю наповнювача від 90 до 120 грамів у розмірі L: вона забезпечує справжнє трисезонне тепло за середньою ціною. Перехід до наповнювача 800 грамів зменшує приблизно на 25 грамів наповнювача для еквівалентного тепла та зменшує об'єм упаковки приблизно на третину, але вартість пуху непропорційно зростає, оскільки партії з наповнювачем 800 грамів рідкісні. При наповненні нижче 700 грамів об'єм упаковки швидко зростає, і заява про «пакувальну» куртку починає здаватися косметичною — куртка з наповнювачем 600 грамів та щільністю наповнювача 150 грамів все ще підходить для роздрібної торгівлі за доступною ціною, але її слід рекламувати як «легку», а не «надлегку».
Кожну партію заповнення слід перевіряти, а не припускати. Незалежні лабораторії, такі якІДФЛпротестувати щільність заповнення, склад, кисневе число та каламутність, а також провести подвійне тестування зразків у своїх глобальних лабораторіях для підтвердження результатів — розумна вимога для специфікації, вся ціннісна пропозиція якої базується на тому, що пух відповідає заявленим характеристикам. Вимагати звіти про випробування на рівні партії для кожної оптової поставки та вказувати мінімальну щільність заповнення в технічному пакеті з допуском, який фактично буде застосовано під час вашої перевірки.
4Надлегкі оболонкові тканини та їхній попит у виробництві
Верхня тканина – це друга частина рівняння пакувальної спроможності, і саме тут легкі програми заслужили свою репутацію виробника. Вага верхньої тканини майже так само впливає на об'єм упаковки, як і наповнення: перехід від верхньої тканини 40 г/м² до 20 г/м² знімає від 40 до 60 грамів з одягу та помітно стискає стиснутий згорток.
Вибір заперечувача
Практична драбина проходить від 7D до 10D для преміальних ультралайтів, від 15D до 20D для базового рівня подорожей і від 30D до 40D для програм вигідних пропозицій, де перевагу віддають довговічність і ціна. Легше не означає автоматично краще: нейлон 7D дозволяє виготовити куртку, яка упаковується до пачки розміром з лимон, але чіпляється за ремені безпеки та зубці блискавки. Для роздрібної торгівлі товарами для подорожей, де одяг неодноразово приміряють і беруть до рук сотні покупців, раціональним варіантом є ріпстоп-нейлон або поліестер від 15D до 20D з пуховідштовхувальним покриттям, що запобігає впливу мряки.
Виробничі наслідки переходу на легке виробництво
Надлегкі оболонки накладають реальні обмеження на швейну лінію. Розміри голок зменшуються до 9-11, швидкість шиття знижується на довгих швах, щоб запобігти сплавленню тонкої пряжі від нагрівання голки, а лапки з низьким тертям запобігають волоченню тканини. Щільність стібків зазвичай становить від 10 до 12 стібків на сантиметр для забезпечення швів, що не продавлюють тканину, а відстань між каналами для стьобання є справжнім дизайнерським рішенням: вужчі канали (від 6 до 8 сантиметрів) стабілізують наповнювач і запобігають утворенню холодних плям, коли куртка стискається та повторно піднімається, тоді як ширші канали краще піднімаються та упаковуються в меншу упаковку. Більшість успішних дорожніх моделей використовують канали від 7 до 10 сантиметрів як компроміс.
| Варіант оболонки | Вага (г/м²) | Пухонепроникний | Відчуття руки | Довговічність | Індекс вартості |
|---|---|---|---|---|---|
| 10D ріпстоп нейлон | 26 до 30 | Відмінно | Ультрам'який | Низький — схильний до зачіпання | 145 |
| 15D тафта нейлон | від 32 до 36 | Відмінно | М'який | Помірний | 125 |
| 20D ріпстоп нейлон | від 38 до 45 | Дуже добре | Хрумкий | Добре | 110 |
| 20D ріпстоп перероблений поліестер | від 40 до 46 | Дуже добре | Хрумкий | Добре | 118 |
| 30D тафта з поліестеру | від 52 до 60 | Добре | Структурований | Високий | 100 |
5Дизайнерські особливості, які дійсно важливі для мандрівників
Програми, що підлягають пакетній реалізації, легко накопичують запити на функції; тих, що вирішують купувати повторно, менше, і їх варто захищати в технологічному пакеті.
Схована кишеня.Найважливіша особливість. Двостороння кишеня на блискавці для рук, яка перевертається, щоб помістити всю куртку, включаючи капюшон, повністю знімає мішок з речами, а це означає, що немає чого втрачати, і куртка складається за дві секунди. Отвір кишені має бути досить великим (26 сантиметрів або більше), інакше користувачі будуть з ним боротися, а блискавка повинна плавно застібатися з обох кінців, оскільки мандрівники стискають куртку однією рукою.
Капюшон та його регулювання.Фіксований, злегка утеплений капюшон додає тепла на грам, що не зрівняється з жодною іншою функцією, і стискається в плоскій стискаючій формі. Регульовані еластичні шнури по краю куртки захищають від вітру на злітних смугах аеропортів та вечірніх терасах; двостороння передня блискавка дозволяє куртці вентилюватися під час сидіння — невелика деталь, яку помічають авіапасажири.
Вагова дисципліна в тримерах.Кожен грам у фурнітурі – це грам, який потрібно стиснути. Спіральні блискавки з тонкою стрічкою, низькопрофільні шнурові замки та термопереносні етикетки замість тканих – все це зменшує кількість грамів, не змінюючи зовнішнього вигляду. Тиха перевірка добре спроектованого пуховика для подорожей полягає в тому, що оздоблення зникає в технічних характеристиках.
Анатомія нижче показує, де ці функції розташовані на готовій до виробництва дорожній збірці.
Одне зауваження щодо джерел матеріалів: бренди, що вбудовують наратив про сталий розвиток у лінійку товарів для подорожей, можуть вказатиСертифікована GRS перероблена оболонка та підкладкана тій самій платформі, що й упаковується — сертифікована тканина додає незначних витрат і часу на виконання, але зберігає співвідношення тепла та ваги, а хімічну безпеку підкладок, що прилягають до шкіри, слід перевіряти за допомогоюСТАНДАРТ OEKO-TEX 100тестування.
6Перевірка твердження про компресію перед тим, як це зробить клієнт
Твердження про можливість пакування є незвичайним серед тверджень про одяг тим, що покупці тестують його протягом кількох хвилин після розпакування — стискають, носять, розпаковують, оцінюють. Це робить перевірку перед відправкою невідкладною.
Протокол практичного випробування
По-перше, перевірте відповідність наповнення специфікаціям: здатність наповнення, склад та чистота кожної партії насипом у незалежній лабораторії, такій як IDFL. По-друге, виміряйте об'єм упаковки на вибірковій основі — стисніть куртку в її кишеню для зберігання, стисніть під плоскою вагою протягом 30 секунд та виміряйте об'єм обмежувальної рамки; він повинен бути в межах 10 відсотків від цільового значення специфікації. По-третє, і це найважливіше, проведіть перевірку відновлення компресії: тримайте куртку стиснутою протягом 24 та 72 годин, потім вимірюйте відновлення лофту через певні інтервали. Якісна конструкція із заповненням 700% відновлюється в межах 90 відсотків від початкового лофту протягом 24 годин і, по суті, повністю в межах 72; відновлення суттєво нижче цього значення сигналізує або про надмірне стиснення наповнення, або про якість наповнення нижчу за специфікацію.
Стабільність розміру по всій серії важлива з тієї ж причини, що й у будь-якій оптовій програмі: заявлені об’єми упаковки вказуються для кожного розміру, а крива розмірів, яка непомітно дрейфує, порушить специфікацію в крайніх місцях. Довідкові стандартизовані визначення вимірювань —ISO 8559-1забезпечує антропометричну систему вимірювань, що лежить в основі позначення розмірів, що дозволяє порівнювати набір розмірів між вашими специфікаціями та розмірами, що надаються у викрійці фабрики.
7Мінімальна кількість замовлення, ціноутворення та термін виконання для пакетних програм
Витрати на програму пакування зосереджені у трьох місцях: пух, зовнішня тканина та хвилини пошиття. Пух з високим наповнювачем оцінюється за грам і за крок якості — перехід від наповнювача з 700 до 800 може додати від 15 до 25 відсотків лише до вартості наповнювача. Оболонки з дрібним наповнювачем мають мінімальну кількість фабрики та структуру фарбування, подібну до будь-якої програми індивідуального виготовлення тканини, зазвичай від 800 до 1500 метрів на колірну гаму. А пошиття надлегких оболонок відбувається повільніше, ніж середньої ваги, що додає реальних хвилин на кожен виріб, що відображається у ціноутворенні FOB.
Працюючий приклад
Нещодавно оператор роздрібної торгівлі, що спеціалізується на подорожах, замовив у нас основну програму з 1800 предметів: пух RDS з 700 наповнювачами та щільністю 110 грамів, ріпстоп-верх 20D, конструкція з кишенями для зберігання, три кольори. Ціна франко-борт (франко-борт) була приблизно на 20 відсотків дорожчою, ніж у звичайної куртки з 600 наповнювачами, що не упаковується, з тієї ж фабрики — головним чином завдяки підвищенню якості пуху та повільнішому пошиттю дрібної тканини — але стиснутий профіль доставки знизив вартість перевезення на одиницю достатньо, щоб окупити приблизно третину цієї премії, а роздрібна ціна з легкістю покривала решту. Компресійне пакування також означало, що програма постачалася в меншій кількості коробок, що зменшило витрати на обробку в пункті призначення за тієї ж базової кількості.
Щодо термінів, програми пакування працюють за тим самим принципом, що й будь-які OEM-фугери: відбір проб через 10-15 днів на раунд, масове виробництво через 45-70 днів після затвердження передвиробничого етапу, плюс фрахт та період відновлення горища перед демонстрацією на виставці. Відповідність соціальним вимогам має бути перевірена в тому ж пропуску джерел постачання —Амфорі BSCIсертифікація з назвою фактичного виробничого майданчика є базовим показником, якого очікують більшість європейських та північноамериканських роздрібних партнерів перед залученням постачальника.
PASSION OUTERWEAR – це підрозділ компанії Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., який має понад 20 років досвіду виробництва та торгівлі одягом для активного відпочинку, робочим одягом та одягом з підігрівом. Ми створюємо лінійки упакованих та стандартних пуховиків на основі сертифікованих ланцюгів поставок BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX, з заданою вагою заповнення та об'ємом упаковки для кожного розміру, а не для кожного стилю. Покупці, які хочуть розширити асортимент того ж клієнта, що шукає товари для холоднішого сезону, можуть поєднати лінійку упакованих виробів з нашою...Одяг з підігрівом OEM/ODMплатформа — той/та/тежилет з підігрівоммає ту саму логіку легкого нашарування,підігріта курткаобслуговує зимовий сегмент подорожей, а корпоративні програми можуть додаватиробочий одяг на замовленняв тому ж файлі відповідності.
Часті запитання
Розробляєте програму для перевезення пуховиків, які можна взяти з собою?
PASSION OUTERWEAR виробляє легкі пухові куртки, що складаються в пакування, від 300 штук, з урахуванням ваги наповнення для кожного розміру, цільового об'єму в упаковці, зазначеного в специфікації, конструкції кишенькового типу та сертифікації ланцюгів поставок BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX. Надішліть нам свою цільову вагу та розмір в упаковці — ми відповімо протягом 24 годин.
Запит на цінову пропозицію пакетної програми Переглянути програму OEM / ODM

