У сфері оптового продажу чоловічих пуховиків розмір не є деталлю, а є найбільшим фактором зменшення прибутковості.Набір розмірів, який не відповідає потребам покупців, призводить до двох втрат одночасно: непродані екстремальні розміри, які необхідно уцінити, та дефіцит основних розмірів, які були недокуплені. Обом цим можна запобігти, і обидва вирішуються до того, як буде розкроєна одна куртка. Цей посібник охоплює оптові програми чоловічих пуховиків на тому рівні обсягу, який насправді потрібен покупцям: як вимірюється та класифікується чоловічий блок, як має масштабуватися вага наповнення в діапазоні розмірів, як вибирати між оптовими моделями на складі, ODM та OEM, як планувати співвідношення розмірів за каналами збуту, а також який допуск вимірювань та протокол перевірки захищають замовлення на контейнерне завантаження.

1Чому вибір розміру є найдорожчою змінною в оптових замовленнях

Кожен оптовий покупець верхнього одягу зрештою засвоює один і той самий урок: вартість помилки в поєднанні розмірів — це не вартість непроданих курток, а вартість непроданих курток плюс націнка від продажів, які так і не відбулися, бо закінчилися основні розміри. У замовленні на 3000 одиниць з неправильно зваженою кривою розмірів ця комбінація зазвичай перевищує весь валовий прибуток від програми.

Основна причина полягає в тому, що розміри верхнього одягу для чоловіків не стандартизовані між брендами так, як вважають покупці. Два предмети одягу, позначені як розмір L, можуть відрізнятися на чотири-шість сантиметрів по ширині грудей і на два-три сантиметри по довжині рукава, залежно від того, на яких даних про населення було побудовано блок бренду та наскільки легким був вибір дизайнера. Органи стандартизації чітко висловилися з цього приводу:Робота ISO над стандартами розмірів одягуспеціально спрямована на підвищення задоволеності клієнтів та зменшення повернень, спричинених поганою посадкою, а також на зменшення торговельних бар'єрів шляхом гармонізації маркування розмірів та термінології в усьому світі.

Складність, пов'язана з оптовою торгівлею

Роздрібні бренди можуть враховувати помилку в розмірах у широкому каталозі. Оптові дистриб'ютори не можуть, оскільки одна програма пуховиків часто представляє значну частку обсягу верхнього одягу за сезон. Така концентрація робить дві речі непіддатними для обговорення: набір розмірів має бути вказаний у вимірах, а не на етикетках, а крива розмірів має бути отримана з власної історії продажів покупця, а не з невиконання постачальником зобов'язань.

Наслідки для покупця:Ніколи не приймайте стандартну криву розмірів постачальника як стандартну. Запитайте фактичні виміри одягу для кожного розміру, порівняйте їх з вашою існуючою програмою бестселерів, а потім перебудуйте коефіцієнт замовлень на основі власних даних про продажі. Постачальники зазвичай із задоволенням коригують коефіцієнти, але лише якщо ви запитуєте до того, як буде складено план розкрою.

2Вимірювання чоловічих блоків та їх відповідність стандартам

Чоловічий пуховик визначається невеликим набором вимірювань, які разом визначають, чи підходить одяг цільовій аудиторії. Найкориснішим орієнтиром для їх послідовного визначення єISO 8559-1, який визначає антропометричні визначення для вимірювань тіла, що використовуються для позначення розмірів одягу. Він визначає орієнтири, процедури вимірювання та анатомічну основу для розмірів грудей, талії, стегон, зросту та рукавів — це означає, що технічний пакет, який посилається на нього, усуває більшу частину розриву в інтерпретації між вашою специфікацією та викрійкою фабрики.

На діаграмі нижче показано точки вимірювання, які є найважливішими для специфікації чоловічого пуховика, та те, як вони пов'язані з одягом з лофтами, а не з тілом.

Чоловіча пуховик: ключові характеристики, точки вимірювання Вимірювання знято на одязі з лофтами, а не на розправленому викрійці А. ЧЕРЕЗ ПЛЕЧА Шов до шва, поперек спини Б. ГРУДИ (1/2) 2,5 см нижче пройми, плоска C. СПИНА ДОВЖИНА Шов від горловини CB до низу D. РУКАВ Плечовий шов до манжети E. HEM (1/2) Встановлює об'єм силуету Допустимі відхилення: обхват грудей та подолу +/- 1,5 см, довжина спинки +/- 1,5 см, довжина рукава +/- 1,0 см, по плечу +/- 0,8 см. Усі виміри необхідно проводити після відновлення горища, щонайменше через 24 години після розпакування та декомпресії.

Два з них заслуговують на особливу увагу в контексті оптових продажів. Ширина грудей визначає прийнятність посадки для населення, і саме тут різниця між брендами найбільша. Довжина рукава визначає, чи підходить куртка для вищого сегмента в кожному розмірному діапазоні, і це вимір, який найчастіше недооцінюють, коли фабрика зменшує зручність, щоб заощадити тканину.

3Створення набору розмірів: діапазон, градація та допуск

Градація — це процес масштабування базового шаблону вгору та вниз для створення діапазону розмірів. Правильне досягнення цього є числовою вправою, а не естетичною, і її слід чітко вказувати, а не залишати на основі заводських умовностей.

Розмір Обхват грудей (см) Обхват грудей одягу 1/2 (см) Через плече (см) Довжина спинки (см) Довжина рукава (см) Цільова вага заповнення (г)
S 88 до 92 56,0 45,5 70,0 62.0 115
M 96 до 100 59,0 47,5 72.0 63,5 128
L 104–108 62.0 49,5 74,0 65,0 142
XL від 112 до 116 65,0 51,5 76,0 66,5 157
2XL від 120 до 124 68,0 53,5 78,0 68,0 173
3XL від 128 до 132 71.0 55,5 80,0 69,5 190

Наведені вище цифри представляють чоловічий блок звичайного крою з помірною легкістю, що підходить для надівання флісу або легкого трикотажу під нього. Три правила визначають, як його слід регулювати.

Інтервали між оцінками повинні бути послідовними, але не однорідними

У таблиці розміри позначені по 3 сантиметрах для кожного розміру по обхвату грудей, що є стандартним для чоловічого верхнього одягу. По довжині позначено 2 сантиметри, а по обхвату рукава – 1,5 сантиметра. Різниця між інтервалами полягає в пропорційності: якщо довжину рукава оцінювати за тим самим показником, що й обхвату грудей, куртка стане непропорційною на крайніх межах діапазону. Наполягайте на тому, щоб бачити таблицю розмірів, яку оцінює оцінювач, а не лише готову таблицю розмірів – фабрика, яка не може виготовити таку таблицю, просто оцінює розмір на око.

Встановити допуск у договорі купівлі-продажу

Допуск вимірювань – це те, звідки виникає більшість суперечок щодо оптової величини, і він майже завжди не оголошується, доки не виникає проблема. Працюючий комерційний стандарт для чоловічих пуховиків становить плюс-мінус 1,5 сантиметра по довжині грудей, подолу та спини, плюс-мінус 1,0 сантиметр по довжині рукава та плюс-мінус 0,8 сантиметра по довжині плеча. Вкажіть ці цифри в договорі купівлі-продажу разом зі стандартом зразка, за яким ви збираєтеся проводити перевірку, і вимагайте, щоб вимірювання проводилися після щонайменше 24-годинного періоду відновлення на горищі після розпакування.

4Стабільність наповнення та тепла в різних розмірах

Вага наповнювача повинна відповідати площі одягу, і саме ця специфікація найчастіше неправильно використовується в програмах оптового постачання. Фабрика, яка заповнює всі розміри однаковою вагою, виробляє розмір S, який тепліший за розмір 3XL, оскільки та сама кількість наповнювача розподіляється на значно меншій площі. Клієнти одразу помічають це, і це викликає скарги, які важко діагностувати на сторінці товару.

Виправлення просте: вкажіть цільову вагу заповнення для кожного розміру в технічному пакеті з допустимим діапазоном відхилення плюс-мінус 5 відсотків на панель. У таблиці в розділі 3 показано криву масштабування приблизно від 11 до 12 відсотків на крок розміру, що забезпечує загалом однакову висоту горища та, отже, теплові характеристики в усьому діапазоні. Зауважте, що це відрізняється від здатності заповнення, яка вимірює якість заповнення, а не кількість. Обидва показники мають бути вказані.

Пух залишається еталонним матеріалом для цього застосування, а його екологічна обґрунтованість зараз добре задокументована. Згідно з даними оцінки життєвого циклу, опублікованимиМіжнародне бюро пуху та пера, пух має на 85-97 відсотків менший вплив, ніж поліестер, за всіма проаналізованими категоріями впливу, і приблизно у 18 разів менший вплив на зміну клімату, ніж поліестеровий наповнювач. Якщо програма вказує на пух,Стандарт відповідального downзабезпечує систему ланцюга постачання, яка робить постачання обґрунтованим для роздрібних покупців, забороняючи вищипування живої худоби та примусове годування, а також вимагаючи аудиту третьою стороною на кожному етапі від ферми до готового одягу. Якщо програма натомість визначає перероблений синтетичний наповнювач або перероблену верхню тканину,Глобальний стандарт переробленої продукціїрегулює це твердження та вимагає щонайменше 50 відсотків переробленого вмісту для маркування, орієнтованого на споживача.

Примітка щодо закупівлі:Переконайтеся, що тестування наповнення проводиться на рівні панелей, а не на готових виробах. Зважування готової куртки не може виявити нерівномірний розподіл між передньою, задньою та рукавними панелями — дефект, який фактично призводить до скарг клієнтів на холодні ділянки.

5Три моделі оптових програм: складська, ODM та OEM

Покупці, що купують оптом, зазвичай обирають між трьома структурами програм, і правильний вибір набагато більше залежить від того, наскільки диференційованим має бути продукт, ніж лише від ціни за одиницю. Діаграма нижче відображає це рішення.

Вибір моделі для чоловічих пуховиків Bulk Program КОРОТКИЙ ОПТОВИЙ ЗАМОВЛЕННЯ ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ТОВАРОМ Готовий, завод вже працює дизайн та кольорові гами MOQ: від 50 до 200 шт. загалом Термін виконання: від 7 до 20 днів Налаштування: лише етикетка Найкраще підходить для: тестування ринку, заповнення короткого вікна акція або поповнення рахунку ODM ОПТОВІ ПОСТАВКИ Заводський блок, твій колір, квілтинг, заповнення, брендування Мінімальна кількість замовлення: від 100 до 300 на колір Термін виконання: від 45 до 70 днів Налаштування: високий Найкраще для: власного бренду розподіл, сезонний програми, повторні замовлення ПОВНИЙ OEM ОПТОВИЙ ЗАПИТ Новий блок з вашої специфікації, повний контроль матеріалів Мінімальна кількість замовлення: від 500 до 1000 шт. Термін виконання: від 90 до 150 днів Налаштування: повне Найкраще підходить для: власної посадки, корпоративний або уніформний програми, тендери Правило прийняття рішення: Оберіть продукцію зі складських запасів, коли важливі швидкість та низький рівень зобов'язань, ODM, коли ідентичність бренду важливіша за оригінальність комплектації, та OEM, коли сама комплектація є частиною вашої пропозиції продукту.
Модель програми Загальна мінімальна кількість (MOQ) Відбір проб Час виконання оптових замовлень Ризик відповідності Індекс цін на одиницю продукції
Оптовий продаж товарів від 50 до 200 шт. Не потрібно від 7 до 20 днів Відомо, зафіксовано Найнижчий
ODM, тканина на складі Від 100 до 300 на колірну гаму від 10 до 15 днів від 30 до 45 днів Низький Низький
ODM, тканина на замовлення від 300 до 500 шт. від 15 до 22 днів від 40 до 55 днів Низький Помірний
OEM, новий блок від 500 до 1000 шт. від 20 до 35 днів від 50 до 70 днів Керований Вища
OEM, сертифіковані матеріали від 500 до 1000 шт. від 28 до 40 днів від 55 до 75 днів Керований Найвищий

6Планування співвідношення розмірів за каналами збуту

Криві розмірів не є універсальними. Правильне співвідношення залежить від того, хто купує, і неправильне його визначення дорого коштує в обох напрямках. У таблиці нижче наведено робочі відправні точки; правильний довгостроковий підхід полягає в тому, щоб замінити їх власними даними про продажі після першого сезону.

Канал S M L XL 2XL 3XL Примітка щодо планування
Роздрібна торгівля одягом, ЄС 1 2 3 2 1 0,5 Тонкіша крива популяції; L домінує
Роздрібна торгівля одягом, Північна Америка 0,5 1.5 2.5 3 2 1 Зсунути на один повний розмір вгору
Спеціалізація на відкритому повітрі 1 2 2.5 2 1 0,5 Розміри ядер зосереджені від M до XL
Корпоративна / уніформа 1 2 3 3 2 1 Найширший розкид; уникайте пропуску XL
Електронна комерція, змішана 1 2 3 2.5 1.5 1 Додати буфер коефіцієнта повернення для M та L

Варто засвоїти дві закономірності. По-перше, північноамериканські криві розмірів приблизно на один розмір більші, ніж європейські для тієї ж фізичної групи населення, тому європейська крива розмірів, що постачається на склад у США, систематично занижуватиме продажі розміру XL і вище. По-друге, електронна комерція вимагає ширшого розкиду, ніж звичайні магазини, оскільки онлайн-покупці замовляють кілька розмірів з наміром повернути деякі з них, а повернення верхнього одягу переважно зумовлені посадкою, що саме й є проблемою.гармонізовані стандарти розмірів одягупризначені для зменшення.

7Контроль якості для масового калібрування: допуск та AQL

Замовлення на контейнерне завантаження створює ризик, якого немає в малих партіях: дрейф. Перші сто виробів можуть відповідати специфікаціям, а останні сто – на два сантиметри – відхилятися, оскільки деталі викрійки були перекроєні, лінію квілтингу взяв на себе інший оператор або вага наповнювача змістилася. Контрольні заходи, які виявляють це, є простими, але їх необхідно узгодити заздалегідь.

Контрольний список контролю за розміром насипом

  • Затверджені зразки встановленого розміру — один запечатаний контрольний зразок кожного розміру, що зберігається обома сторонами як еталон вимірювання.
  • Вимірювання на лінії у трьох точках — на початку партії, в середині партії приблизно на 30 відсотках та в кінці партії, кожна з яких вимірює всі розміри.
  • Перевірка ваги заповнення на рівні панелі — передня, задня частини та рукав зважуються окремо, в межах плюс-мінус 5 відсотків від специфікації.
  • Протокол відновлення на горищі — вимірювання слід проводити лише після щонайменше 24-годинного періоду відновлення після розпакування та декомпресії.
  • Заявлений рівень AQL — зазвичай AQL 2,5 для суттєвих дефектів та 4,0 для незначних дефектів на одязі оптом, підтверджений у договорі купівлі-продажу.
  • Доступ до стороннього тестування — тестування на рівні партії та тестування на речовини з обмеженим доступні до відвантаження, а не після.

Щодо обмежених речовин,СТАНДАРТ OEKO-TEX 100Тестування оболонки, підкладки та оздоблення зараз є базовим очікуванням більшості європейських та зростаючої кількості північноамериканських роздрібних покупців. Акредитовані лабораторії, такі якІДФЛзабезпечити випробування, перевірку та сертифікацію для всіх категорій текстилю, наповнювачів та готової продукції; фабрика, яка вже співпрацює з визнаною лабораторією, швидше пройде процес затвердження та буде краще оснащена для обґрунтування заяв, якщо роздрібний покупець проведе аудит вашого ланцюга поставок.

Соціальна відповідність відбувається паралельно.Амфорі BSCIє найширше визнаною системою соціальної відповідності в європейських ланцюгах поставок, яка охоплює робочий час, заробітну плату, охорону здоров'я та безпеку, а також механізми розгляду скарг у понад 120 країнах-постачальниках. Для оптового розповсюдження в роздрібні мережі перевірте, чи в сертифікаті вказано конкретне виробниче місце, а не лише торговельну організацію, та звірте його дійсність з вашим виробничим вікном.

8Ціноутворення, мінімальне замовлення та термін виконання для оптових замовлень

Оптові ціни на чоловічі пуховики формуються чотирма змінними, у порядку спадання впливу: специфікація наповнювача, верхня тканина, кількість замовлення та комплект оздоблення. Наповнювач зазвичай становить від 30 до 50 відсотків вартості одиниці пухової чоловічої куртки; верхня тканина зазвичай є другою за значенням.

Де знаходяться розриви обсягу

Більшість фабрик встановлюють ціни в діапазонах, а значущі порогові значення зазвичай становлять 300, 500, 1000 та 3000 штук. Поріг у 300 штук має значення, оскільки саме тут фабрика може виправдати наявність окремої партії тканини, а не закупівлю зі складу. Поріг у 1000 штук має значення, оскільки саме тут економічно вигідними стають індивідуальні форми для виготовлення фурнітури та друкована упаковка. Понад 3000 штук додаткова економія відбувається переважно за рахунок зниження ефективності та консолідації вантажів, а не за рахунок вартості матеріалів.

Також варто запитати, чи враховується замовлення змішаного розміру та кольору в мінімальному замовленні. Багато постачальників вимагають мінімальну кількість за колірну гаму, а не за замовлення, що може непомітно потроїти ефективне зобов'язання. Якщо ваша крива розмірів широка, домовтеся про мінімальну кількість замовлення як про загальну кількість з розумним мінімальним значенням для кожної кольорової гами.

Планування вантажів та мит

Компресійне пакування зазвичай зменшує об'єм пухового одягу, що перевозиться, на 40-60 відсотків, що суттєво змінює вартість перевезення одиниці при морських перевезеннях. Компромісом є час відновлення після розвантаження: перед фотографуванням у роздрібній торгівлі або презентацією в виставковому залі враховуйте від 24 до 72 годин після розпакування. Враховуйте ставки мита у вартості одиниці заздалегідь, а не на митниці — для верхнього одягу вони часто становлять від високого до низького двозначного числа залежно від класифікації та пункту призначення, чого достатньо, щоб змінити життєздатність цінової категорії.

9Відповідність упаковки, маркування та відвантаження вимогам

Оптові поставки не проходять митні та роздрібні перевірки на ввезення товарів з передбачуваних причин, і майже всі вони пов'язані з проблемами з документацією, а не з проблемами з продукцією.

Вміст клітковини та маркування щодо догляду регулюються. У Сполучених ШтатахЗакон про ідентифікацію текстильних волоконних виробіврегулює обов'язкове розкриття інформації про вміст у маркуванні, рахунках-фактурах та рекламі текстильної продукції та робить неправильне використання бренду незаконним, що означає, що заява про склад наповнювача на аркуші специфікацій оптової продукції має таку ж юридичну силу, як і заява на вшитій етикетці. У ЄвропіСтратегія ЄС щодо сталого та циркулярного текстилюзапроваджує вимоги до екодизайну, цифровий паспорт продукту та суворіші правила щодо екологічних заяв; Комісія зазначає, що лише близько 1 відсотка матеріалу в одязі наразі переробляється у новий одяг, тому обґрунтовані заяви переходять від маркетингової переваги до вимоги відповідності.

З комерційної точки зору, європейські покупці все частіше оцінюють постачальників за прозорістю та корпоративною соціальною відповідальністю, а не лише за ціною. Ринкова аналітика відЦБР, служба ринкової аналітики Агентства підприємництва Нідерландів, визначає сталий розвиток, корпоративну соціальну відповідальність та прозорість як провідні тенденції, що формують європейський постачання одягу, поряд зі зростаючою важливістю відносин між покупцем і постачальником. Постачальник, який може надати документацію на вимогу, скорочує цикл адаптації вашого покупця, що є реальною комерційною перевагою в тендерному процесі.

PASSION OUTERWEAR – це підрозділ компанії Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., що має понад 20 років досвіду виробництва та торгівлі одягом для активного відпочинку, робочим одягом та одягом з підігрівом. Ми реалізуємо оптові програми продажу чоловічих пуховиків за сертифікованими ланцюгами поставок BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX, пропонуючи наявність на складі, ODM та повний асортимент OEM, а також розміри від S до 3XL, вказані в розмірах, а не на етикетках. Ми також виробляєморобочий одяг на замовленняіодяг з підігрівом на замовлення, тому дистриб'ютори, що об'єднують кілька категорій, можуть домовлятися про мінімальне замовлення та фрахт для ширшої бази обсягів. Наш асортимент з підігрівом, включаючипідігріта курткаіжилет з підігрівом— має однакові чоловічі блоки, що спрощує узгодженість посадки для покупців, які мають як стандартні, так і підігріті лінії.

Часті запитання

Яка мінімальна кількість замовлення чоловічої пухової куртки оптом?
Це залежить від моделі програми. Оптовий продаж продукції на складі за існуючим дизайном фабрики зазвичай починається від 50 до 200 штук загалом усіх розмірів. ODM-програми, що використовують заводський блок з вашою кольоровою гамою, простьобуванням та брендуванням, зазвичай починаються від 100 до 300 штук на кольорову гаму або від 300 до 500, якщо використовується тканина, пофарбована на замовлення. Повна розробка OEM за вашою власною специфікацією зазвичай вимагає від 500 до 1000 штук, що в основному зумовлено мінімальними вимогами фабрики до тканини. Якщо ваша крива розмірів широка, запитайте, чи застосовується мінімум на одне замовлення чи на одне кольорове рішення — різниця може потроїти ваші ефективні зобов'язання.
Як переконатися, що розмір відповідає моїй поточній лінійці бестселерів?
Не порівнюйте розміри на етикетках; порівнюйте виміри. Надішліть фактичні виміри вашого найпопулярнішого одягу — обхват грудей, виміряний на 2,5 сантиметра нижче пройми, від шва поперек плеча до шва, довжину спинки від шва горловини посередині спинки та довжину рукава від шва плеча — і попросіть фабрику порівняти ціни з цими цифрами, а не зі стандартною таблицею. По можливості, звертайтеся до стандартизованих визначень, таких як ISO 8559-1, щоб обидві сторони використовували однакові орієнтири. Найнадійніший метод — купити запечатаний зразок із заданими розмірами для кожного розміру, перш ніж купувати оптом.
Чи повинна вага заповнення бути однаковою для всіх розмірів?
Ні. Вага наповнювача має відповідати площі поверхні одягу, інакше розмір S буде теплішим, ніж розмір 3XL. Практична крива масштабування передбачає приблизно 11-12 відсотків додаткового наповнювача на кожен крок розміру, що забезпечує однакову висоту лофта та теплові характеристики в усьому діапазоні. Вкажіть цільову вагу наповнювача для кожного розміру в технічному пакеті з допуском плюс-мінус 5 відсотків на панель та підтвердьте, що фабрика перевіряє вагу наповнювача на рівні панелі, а не зважує лише готовий одяг.
Який допуск вимірювання я повинен прийняти для оптового замовлення?
Працюючий комерційний стандарт для чоловічих пуховиків становить плюс-мінус 1,5 сантиметра по довжині грудей, подолу та спини, плюс-мінус 1,0 сантиметр по довжині рукава та плюс-мінус 0,8 сантиметра по плечу. Ці цифри повинні бути вказані в договорі купівлі-продажу разом зі стандартом перевірки, який ви плануєте використовувати. Важливо вказати, що вимірювання проводяться після щонайменше 24-годинного періоду відновлення обхвату після розпакування — вимірювання щойно розпакованого одягу призведе до заниження обхвату грудей та обхвату лофту, що призведе до помилкових бракувань.
Яке співвідношення розмірів мені слід замовити для першої оптової покупки?
Почніть з каналу, а не з постачальника за замовчуванням. Для європейської роздрібної торгівлі модним одягом розумна крива відкриття становить S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0.5. Для Північної Америки змістіть криву приблизно на один розмір вгору, оскільки та сама фізична аудиторія купує більший розмір етикетки. Корпоративні програми та програми уніформи потребують найширшого спреду з особливою вагою на L та XL. Електронна комерція вимагає ширшого спреду, ніж звичайні магазини, оскільки онлайн-покупці замовляють кілька розмірів, маючи намір повернути деякі з них. Замініть усі ці дані власними даними про продажі після першого сезону.
Які сертифікати повинен мати постачальник пуховиків оптом?
Як мінімум, сертифікація соціальної відповідності, така як amfori BSCI або SMETA, яку вимагають більшість європейських та багато північноамериканських роздрібних покупців перед залученням постачальника. Щодо заяв про матеріали, ланцюг поставок повинен мати RDS, якщо ви використовуєте пух, GRS, якщо ви заявляєте про вміст переробленої сировини, та тестування OEKO-TEX STANDARD 100 на верхньому шарі, підкладці та оздобленні. Переконайтеся, що кожен сертифікат вказує фактичне виробниче підприємство та залишається дійсним протягом вашого виробничого періоду, оскільки сертифікати, видані торговельній організації, а не фабриці, є поширеною прогалиною, яка виявляється під час аудитів роздрібних покупців.
Скільки часу займає оптове замовлення чоловічих пуховиків від підтвердження замовлення до доставки?
Оптові відвантаження зі складських запасів тривають від 7 до 20 днів. Програми ODM для тканин зі складських запасів тривають приблизно від 45 до 70 днів, включаючи відбір зразків та масове виробництво; ODM для тканин, фарбованих на замовлення, триває від 60 до 85 днів. Повна розробка OEM з нового блоку займає від 90 до 150 днів, включаючи два раунди зразків, а програми сертифікованих матеріалів знаходяться на верхньому ланці, оскільки партії сертифікованих матеріалів закуповуються у фіксованих кількостях. Додайте від 30 до 40 днів для морських перевезень або від 5 до 8 днів для авіаперевезень, плюс час відновлення на складі призначення перед роздрібною презентацією.
Грег Су
Грег Су
Старший менеджер з продукції | PASSION OUTERWEAR
20 років досвіду у виробництві та торгівлі спортивним, робочим та активним одягом. Сертифіковано за стандартами ланцюга поставок BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX. Зв'яжіться з намиLinkedIn.

Плануєте оптове замовлення чоловічої пуховика?

PASSION OUTERWEAR постачає чоловічі пуховики від 50 штук, з розмірними наборами від S до 3XL, зазначеними за вимірами, шкалою ваги заповнення для кожного розміру, перевіркою заповнення на рівні панелей та ланцюгами поставок, сертифікованими BSCI, SMETA, GRS та OEKO-TEX. Надішліть нам криву розмірів та цільову специфікацію — ми відповімо протягом 24 годин.

Запит оптової ціни та набір розмірів Переглянути програму OEM / ODM